Bydlení i podnikání na jednom místě

 • 9990000.00 Kč
 • Published date: 10/02/2016
  • Plzeň-město, Plzen-Šťáhlavy, Plzeňský, Czech Republic

Bydlení i podnikání na jednom místě.      Prodej komerční nemovitosti 1 456 m²Šťáhlavy, okres Plzeň-město
9 990 000 Kč (6 861 Kč za m²)
Nabízíme ke koupi RD 4+1 včetně bezbarierové restaurace, pergoly pro cca 50 hostů, dvou garáží, zahrady, haly na bowling a soukromého parkoviště před vlastním pozemkem v atraktivní lokalitě obci Šťáhlavy. Na RD navazuje přízemní zaběhlá restaurace s pěkným salonkem, která je stále v provozu a krytá velká pergola s krbem . V přízemí RD je zavedený větší obchod včetně kanceláře, který je také stále v provozu, za domem jsou dvě garáže, dále dlouhá hala vhodná na bowling, upravená zahrada, vlastní velké parkoviště. Majitel má také zpracován projekt na pension s možností vlastního pivovaru. Poté je možno využít služeb místního sládka. Tento projekt bude předán zcela zdarma k zakoupené nemovitosti. Objekt je možno využít tedy jako pension, hotel, ubytovnu, Drink + Drive servis-rychloservis včetně pneuservisu, spádovou veterinární kliniku, atd. V domě se nachází zcela nový kotel na tuhá paliva v hodnotě 50 000 kč.Plyn je přiveden do pylířku na pozemku. RD je situován na velmi lukrativním frekventovném místě u hlavní silnice a u vlakového nádraží 13 km od Plzně. Na objekt je vidět přímo z vlaku. Celková plocha 1456m2. RD stojí v rekreační oblasti v blízkosti zámku Kozel a hradu Radyně. Vřele doporučujeme osobní prohlídku, volejte kdykoliv. Telefon 739066050. P,s,obrázky jsou focené v 9.měsíci 2015.Ve fotoaparátu byl špatný datum.

Užitečné informace

 • Vyhni se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"

Zanech komentář (spam a urážlivé komentáře budou odstraněny)

Podobné inzeráty

 • Virtuálne sídlo ( sídlo pre spoločnosti )

  Virtuálne sídlo ( sídlo pre spoločnosti )

  Kancelář - Komerční prostory Praha (Praha) 13/12/2017 Zdarma

  A-Trade Finance s.r.o. Vám ponúka najlacnejšie virtuálne ( registračné ) sídlo v Košiciach – od 9,-€/mesiac vrátane služieb. Ku každému sídlu P.O. Box. K virtuálnemu sídlu poskytujeme všetky administratívne služby ( preberanie pošty, notifikácia o do...

 • Pronájem

  Pronájem

  Kancelář - Komerční prostory Znojmo (Jihomoravský) 01/02/2016 150.00 Kč

  Nabízím k pronájmu Komerční prostory v centru Znojma ,vhodné pro ordinace ,kanceláře, obchody. -38až 750m2,cena od 150kč za 1m2.